Dostępność pompy insulinowej Accu-Chek Combo w Polsce

 

Firma Roche Diabetes Care dokłada wszelkich starań aby zapewnić dostęp do innowacyjnych, zintegrowanych spersonalizowanych rozwiązań kontrolowania cukrzycy dostosowanych do potrzeb osób chorych na cukrzycę, ich opiekunów oraz pracowników ochrony zdrowia. W ten sposób chcemy pomóc i zapewnić Państwu niezbędne wsparcie w leczeniu cukrzycy na co dzień. Jednocześnie jesteśmy zobowiązani do informowania Państwa o wszelkich zmianach dotyczących dostępności naszych produktów.
 

W tym komunikacie chcemy poinformować Państwa o planowanych zmianach związanych z dostępnością systemu pompy insulinowej Accu-Chek® Combo w Polsce, który zbliża się do naturalnego końca cyklu życia produktu. W związku z powyższym informujemy, że pompa insulinowa Accu-Chek® Combo oraz glukometr Accu-Chek® Performa Combo dostępne będą w ofercie handlowej Roche Diabetes Care Polska do końca 2022 roku.* Jednocześnie pragniemy podkreślić, że zaprzestanie sprzedaży tych urządzeń nie będzie miało wpływu na dostępność produktów objętych gwarancją oraz materiałów eksploatacyjnych dla obecnych użytkowników systemu Accu-Chek® Combo, przez najbliższe lata*. Zapewniamy również, że nasz zespół ds. Obsługi Klienta Roche Diabetes Care Polska, nadal będzie wspierał wszystkich użytkowników korzystających z systemu pompy insulinowej Accu-Chek® Combo na dotychczasowych zasadach, a realizacja zamówień na produkty eksploatacyjne będzie kontynuowana za pośrednictwem obecnie
funkcjonujących kanałów dystrybucji


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z infolinią Roche Diabetes Care Polska pod numerem: 801 080 104** (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00) lub na adres mailowy: [email protected]. Nasi pracownicy Działu Obsługi klienta są do Państwa dyspozycji. 


Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie do produktów marki Accu-Chek® jednocześnie podkreślając, że nasza firma nadal realizuje wizję dostarczania innowacyjnych i spersonalizowanych rozwiązań leczenia cukrzycy, a jednym z nich jest pierwsza w Polsce, nowoczesna mikropompa bez drenu Accu-Chek® Solo, która aktualnie jest dostępna w ofercie handlowej Roche Diabetes Care Polska.

 

 

Z wyrazami szacunku,


Zespół Roche Diabetes Care Polska
Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.
Ul. Wybrzeże Gdyńskie 6b, 01-531 Warszawa
Tel. + 48 22 481 55 00
Faks + 48 22 481 55 94
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS 0000512627
*lub do wyczerpania zapasów
**opłata za połączenie zgodna jest z planem
taryfowym danego operatora
Kapitał zakładowy 2 000 000 PLN
NIP 525-258-90-64
REGON 147287690
www.roche.pl