Accu-Chek

Obsługując codziennie 30 milionów osób z cukrzycą na całym świecie, marka Accu-Chek łączy w sobie szereg nowoczesnych i połączonych ze sobą rozwiązań w zakresie leczenia cukrzycy, aby zapewnić osobom z cukrzycą głębszą wiedzę w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników terapii.

Łącząc to, co ważne, staramy się pomóc każdej osobie chorej na cukrzycę w odnalezieniu prawdziwego siebie. 

Accu-Chek — łączymy to, co ważne.

mySugr

Aplikacja mySugr, narzędzie od Roche Diabetes Care, to łatwa w obsłudze cyfrowa aplikacja zdrowotna, która ułatwia życie osobom z cukrzycą. Zapewniamy narzędzia, specjalistyczną wiedzę oraz pewność, które ułatwiają codzienne radzenie sobie z cukrzycą.

Roche Diabetes Care

Dzięki prawie 50-letniemu doświadczeniu w obszarze opieki diabetologicznej i zatrudnianiu 4500 pracowników w ponad 100 krajach, Roche Diabetes Care w dalszym ciągu koncentruje się na codziennym wsparciu, aby pomóc osobom z cukrzycą znaleźć prawdziwą pomoc, bez względu na to, gdzie mieszkają.

Dzięki naszym markom Accu-Chek i mySugr oferujemy jedną z najbardziej kompleksowych ofert produktów i usług w zakresie leczenia cukrzycy, aby ułatwić osobom chorym na cukrzycę i osobom opiekującym się nimi połączenie tego, co jest najważniejsze.

Roche Diabetes Care w Polsce

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1992 roku. Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości życia setek tysięcy osób z cukrzycą w Polsce. Przez ponad 30 lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Wielokrotnie otrzymaliśmy nagrodę Lidera Jakości, wybranego przez konsumentów. Inwestujemy w programy edukacyjne, pomagamy zarówno pacjentom jak i lekarzom skuteczniej wykrywać cukrzycę oraz efektywnie monitorować postępy w leczeniu stosując dokładny sprzęt najwyższej jakości.

Grupa Roche

Roche Diabetes Care jest częścią Grupy Roche. W ciągu swojej 125-letniej historii firma Roche stała się jedną z największych firm biotechnologicznych na świecie, a także wiodącym dostawcą diagnostyki in vitro i globalnym dostawcą innowacyjnych, rewolucyjnych rozwiązań w głównych obszarach chorobowych.

Nasze zaangażowanie na rzecz naszych pracowników, partnerów, interesariuszy i, co najważniejsze, naszych pacjentów pozostaje tak samo silne, jak pierwszego dnia naszej podróży.

 Dowiedz się więcej o Roche.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do Nas!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00.

Tel.: 801 080 104 (opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfowym danego operatora)

 

 

Wypełnij formularz!

W przypadku problemów technicznych związanych z użytkowaniem pompy insulinowej prosimy o kontakt z infolinią.

Formularz