Cukrzyca?
Ty nią zarządzasz

Glukometr Accu-Chek® Instant
łatwo oznacza poziom glikemii.
Duży wyświetlacz i 9-stopniowa
skala pomogą Ci szybko
zrozumieć wynik.

packshot
triangle Glukometr Accu-Chek®

Zapytaj o glukometr Accu Chek® Instant
swojego lekarza lub dowiedz się więcej w aptece!

Konsumencki liden jakości 2021

Marka Accu-Chek została wybrana Konsumenckim Liderem jakości 2023 w kategorii glukometry.1

PROSTY POMIAR
I DOKŁADNY WYNIK

Glukometr Accu-Chek® Instant to nowoczesne i szybkie urządzenie do monitorowania poziomu glikemii w różnych warunkach, dostarczające wynik w mniej niż 4 sekundy. Wyjątkową dokładność i wiarygodność wyników potwierdza przewyższenie wymagań obowiązującej normy EN ISO 15197:20152.

Postaw na rozwiązanie, które pomoże Ci łatwiej kontrolować swoją cukrzycę!

ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015
Glukometr Accu-Chek®

Dlaczego warto wybrać glukometr
Accu Chek® Instant

Podświetlany interfejs

Glukometr Accu-Chek Instant posiada duży, wyraźny i podświetlany ekran, dzięki któremu z łatwością odczytasz wynik pomiaru oraz datę i godzinę. Pamięć glukometru pomieści aż 720 wyników pomiarów. Możesz również sprawdzić wartości średnie z 7, 14, 30 i 90 dni.

Wyrzutnia testu paskowego

Dzięki przyciskowi wyrzutu testu paskowego umieszczonego z boku glukometru, w prosty i higieniczny sposób usuniesz zużyty test paskowy z portu glukometru.

packshot packshot packshot packshot

wskaźnik
ZAKRESU DOCELOWEGO

Umieszczona z boku ekranu 9-stopniowa skala zakresu docelowego wskazuje, czy otrzymany wynik mieści się w wyznaczonym zakresie, jest powyżej lub poniżej prawidłowych wartości. Dzięki temu łatwiej i szybciej można interpretować wyniki pomiarów.3

Pamiętaj, że zakres wartości docelowych wymaga indywidualnego ustawienia po konsultacji z lekarzem. Zmiany zakresu docelowego można dokonać poprzez: aplikację mySugr lub oprogramowanie Accu-Chek Smart Pix Software.

Nakłuwacz ACCU-CHEK® FastClix

Wyjątkowy nakłuwacz wyposażony w bębenek z lancetami. Unikalna technologia Clixmotion® sprawia, że nakłucie jest szybkie, łatwe i prawie bezbolesne.

ŁATWA APLIKACJA
PRÓBKI KRWI

Test paskowy z wyjątkowo szerokim polem testowym, wymagającym niewielkiej próbki krwi, która zasysana jest automatycznie. Wystarczy przyłożyć próbkę krwi w dowolnym miejscu żółtego pola.

pasek
Strzałka znajdująca się przy niebieskich kropkach oznacza, że Twój wynik jest powyżej zalecanych wartości.
Strzałka znajdująca się przy zielonych kropkach oznacza, że Twój wynik mieści się w zakresie docelowym.
Strzałka znajdująca się przy czerwonych kropkach oznacza, że Twój wynik jest poniżej wartości docelowych...
packshot packshot packshot

Duży wyświetlacz
i 9 stopniowa skala

Otrzymany wynik jest oznaczony na 9 stopniowej skali, dzięki czemu wiesz czy mieści się on w zakresie docelowym, czy jest poniżej lub powyżej zalecanej wartości.

Podano przykładowe wartości.
Zakres wartości docelowych wymaga indywidualnego ustawienia po konsultacji z lekarzem.

Dowiedz się w jaki sposób obsługiwać produkty Accu-Chek

SPRAWDŹ
Cukrzyca i ja

Dowiedz się więcej o samokotroli – pobierz nasze kompendium wiedzy Cukrzyca i Ja

Znajdziesz w nim m.in. dzienniczek samokontroli

POBIERZ TERAZ

Dowiedz się więcej o Accu Chek Instant
i zobacz nasze wideo instruktażowe

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza online.

Coś poszło nie tak, Twoja wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie później.

Administratorem danych osobowych jest Roche Diagnostics International AG, Basel Branch Diabetes Care - 4052 Basel, Switzerland, działająca jako spółka dominująca spółek powiązanych działających w dziale diabetes care business unit. W przypadku, gdy dane osobowe użytkownika są objęte Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych UE ("UE") 2016/679 ("RODO"), przedstawicielem Administratora danych w UE jest Roche Privacy GmbH, Emil-Barell-Str. 1 D- 79639 Grenzach- Wyhlen, Niemcy. Lokalne podmioty z grupy Roche, z siedzibą w kraju siedziby użytkownika, mogą być uznawane za administratorów danych osobowych w zakresie, w jakim uczestniczą one w opisanych poniżej działaniach (więcej informacji na temat podmiotów z grupy kapitałowej Roche w kraju siedziby użytkownika jest dostępnych na stronie internetowej accu-chek www.accu-chek.pl
Wyślemy do Ciebie marketingowe wiadomości e-mail, pod warunkiem, że wyrazisz nam zgodę na to działanie, a będziemy przechowywać te dane przez okres, w którym utrzymujemy z Tobą interakcje, nie dłużej niż trzy lata po ostatnim kontakcie.

Możemy udostępniać dane użytkownika podmiotom z grupy Roche oraz usługodawcom w zakresie niezbędnym do tego celu, co może oznaczać przekazanie ich do regionu geograficznego, który nakłada inne zobowiązania dotyczące prywatności niż kraj pochodzenia użytkownika. W takim przypadku nasza wewnętrzna umowa o przekazaniu danych gwarantuje, że w ramach grupy Roche obowiązują odpowiednie środki oraz że w podobny sposób wdrażamy odpowiednie zabezpieczenia umowne w stosunkach z dostawcami usług. Aby skorzystać z przysługujących Ci praw (dostępu, sprostowania, ograniczenia, sprzeciwu, usunięcia lub przeniesienia), skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]. Masz również prawo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych."
Podanie danych jest dobrowolne.

*Pola obowiązkowe

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana. Odpowiemy na nią tak szybko jak to możliwe.

1 Nagroda przyznana w ramach programu promocyjnego Konsumencki Lider Jakości 2023 zorganizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

2 Breitenbeck N, et al. Accuracy Assessment of a Blood Glucose Monitoring System for Self-Testing with Three Test Strip Lots Following ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015. J Diabetes Sci Technol. 2017

3 Parkin CG et al. Use of an integrated tool for interpretation of blood glucose data improves correctness of glycemic risk assessment in individuals with type 1 and type 2 diabetes.
J Diabetes Sci Technol. 2017, 11(1), 74-82.

4 Na podstawie liczby pobrań w AppStore i Google Play.

 

Podmiot prowadzący reklamę: Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o.

Producent: Roche Diabetes Care GmbH

Glukometr Accu-Chek Instant oraz testy paskowe Accu-Chek Instant (służą do pomiaru glikemii), aplikacja mySugr (zarządza danymi dotyczącymi cukrzycy) i nakłuwacz Accu-Chek FastClix (służy do pobrania krwi z opuszki palca) są wyrobami medycznymi.

Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się w instrukcji używania dołączonej do wyrobu.