Marka Accu-Chek® niezmiennie Liderem Jakości w kategorii glukometry*

Dziękujemy za kolejny rok pozytywnych doświadczeń z marką Accu-Chek® Konsumencki Lider Jakości to program, dzięki któremu możemy dowiedzieć się od Państwa - aktywnych użytkowników naszych glukometrów, jak oceniacie rozwiązania oferowane przez firmę Roche oraz jakie cechy sprawiają, że marka Accu-Chek® cieszy się tak ogromnym Państwa zaufaniem.

Dlaczego pacjenci decydują się na wybór marki Accu-Chek®?

Tegoroczna edycja programu Konsumencki Lider Jakości potwierdziła, że glukometry Accu-Chek® to podstawowe narzędzie wspierające terapię, jedne z najważniejszych urządzeń w domach wielu diabetyków.

Co sprawiło, że nasze rozwiązania zostały uznane przez użytkowników po raz kolejny za Lidera Jakości?

Pozwólcie Państwo, że podzielimy się tym, co usłyszeliśmy od pacjentów i ich rodzin¹:

 • Moja mama jest zadowolona i o dziwo potrafi go obsługiwać.
 • Przede wszystkim wiarygodny, świetnie wykonany - wiem, że mogę mu zaufać, a to
  ważne.
 • Od lat moim zdaniem najlepsza firma na rynku.
 • Bezawaryjne, swój używam już dobrych kilka lat.

Dziękujemy, że widzicie nasze codzienne starania na rzecz pacjentów chorujących na cukrzycę. Kolejny rok na najwyższym miejscu podium, to dla nas dodatkowa motywacja do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Łączymy to co ważne, w leczeniu i życiu z cukrzycą


Nieustannie rozwijając nasze produkty w ramach marki Accu-Chek®, chcemy wspierać pacjentów w codziennym leczeniu i życiu z cukrzycą. Zachęcamy Państwa do wizyty na naszej stronie i zwrócenia szczególnej uwagi na proponowane przez naszą firmę rozwiązania:

 • Glukometr Accu-Chek® Instant - nowoczesny system do pomiaru glikemii, odpowiadający na zróżnicowane potrzeby osób chorujących na cukrzycę i zespołów terapeutycznych. Dzięki swoim funkcjom może być używany przez pacjentów w każdym
  wieku i z każdym typem cukrzycy.
 • Nakłuwacz Accu-Chek® FastClix - umożliwiający prawie bezbolesne nakłucie w celu pobrania próbki. Wyposażenie tego urządzenia w opatentowaną technologię stabilizacji ostrza Clixmotion było przełomem.
 • Aplikację mySugr - jedną z najpopularniejszych aplikacji dla diabetyków na świecie. Została stworzona przez osoby z cukrzycą dla osób z cukrzycą. Pacjenci mogą przechowywać wszystkie ważne dane dotyczące choroby w swoim smartfonie oraz
  odpowiednio je analizować. Połączenie aplikacji z jednym z naszych glukometrów Accu- Chek® Instant wspiera pacjentów w codziennym monitorowaniu stanu swojego zdrowia.To wszystko dla zapewnienia najwyższej jakości terapii oraz komfortu życia pacjentów z cukrzycą.

Dziękujemy za zaufanie!

*Nagroda przyznana w ramach programu promocyjnego Konsumencki Lider Jakości, zorganizowanego przez Redakcję Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną

 

Podmiot prowadzący reklamę: Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.
Nazwa producenta: Roche Diabetes Care GmbH
Glukometr Accu-Chek Instant (służy do pomiaru glikemii); nakłuwacz Accu-Chek FastClix (służy
do pobrania krwi z opuszki palca); aplikacja mySugr (zarządza danymi dotyczącymi cukrzycy),
są wyrobami medycznymi.
Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się w instrukcji używania dołączonej do wyrobu.