Wypełnij formularz, jeśli jesteś zainteresowany zakupem bezdrenowej pompy insulinowej Accu-Chek Solo.

Wypelnienie formularza pozwoli nam na skontaktowanie sie z tobą w celu przedstawienia oferty.

wiadomości e-mail
SMS/MMS
rozmowę telefoniczną z konsultantem:

Rozumiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy również, że rozmowy telefoniczne z naszymi konsultantami są nagrywane w celach związanych z rozpatrywaniem ewentualnych roszczeń lub reklamacji. Jeżeli nie zgadzasz się na nagrywanie rozmowy telefonicznej, wybierz inną formę kontaktu z nami.

* pole wymagane

Decyzję o rozpoczęciu terapii pompą insulinową należy podjąć po konsultacji z lekarzem. Na niniejszej stronie internetowej adresowanej do szerokiego grona odbiorców podano informacje o produktach. Informacje te mogą być niemożliwe do uzyskania w inny sposób; mogą też nie dotyczyć niektórych krajów. Zaznacza się, że firma Roche nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z informacji niezgodnych z procedurami i przepisami prawnymi oraz z zasadami rejestracji lub użytkowania obowiązującymi w kraju zamieszkania użytkownika danego produktu.

Jeśli w przyszłości chcesz otrzymywać informacje o naszych ofertach prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody. Po zaakceptowaniu otrzymasz spersonalizowane wiadomości e-mail od Roche Diagnostics International AG, Basel Branch Diabetes Care (Szwajcaria) i lokalnego oddziału Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. dotyczące produktów, ankiet, leczenia cukrzycy lub organizowanych wydarzeń i akcji promocyjnych. Wyraźnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych ujawniających stan zdrowia w celu automatycznego dostosowywania i wysyłania wiadomości e-mail. Zgodę tę możesz w każdej chwili odwołać.