Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Jak połączyć glukometr Accu-Chek Instant z aplikacją mySugr

Aplikacja mySugr

Opis produktu

mySugr to aplikacja nr 1 do kompleksowego zarządzania cukrzycą. Stworzona przez osoby z cukrzycą, dla osób z cukrzycą. 

 

Przechowuje wszystkie ważne dane dotyczące cukrzycy, takie jak wyniki pomiarów glikemii, dawki insuliny, informacje
o posiłkach, aktywności fizycznej, i wiele więcej. Aplikacja mySugr  będzie Ci towarzyszyć podczas podróży z cukrzycą, pomagając zachować motywację, pewność siebie i gotowość do codziennego mierzenia się z chorobą. 

POTRZEBUJESZ DZIENNICZKA SAMOKONTROLI?

Użyj aplikacji mySugr

ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ

Ze sklepu Google Play lub App Store

UTWÓRZ KONTO W APLIKACJI

To proste

SPARUJ GLUKOMETR Z APLIKACJĄ

Dzięki synchronizacji z Accu-Chek Instant zyskasz dostęp do wersji PRO za darmo

DODAWAJ WPISY

Ustaw przypomnienie o pomiarze, zrób zdjęcie posiłku i wiele więcej

TWÓRZ I PRZESYŁAJ RAPORTY BEZPOŚREDNIO DO LEKARZA

Ta funkcja usprawni przebieg Twojej wizyty

SPRAWDZAJ NA BIEŻĄCO SWOJE HbA1c

Szacowana wartość bezpośrednio w aplikacji

Zalety i funkcjonalności

AUTOMATYCZNIE UZUPEŁNIANY DZIENNICZEK SAMOKONTROLI 

 Z aplikacją mySugr to możliwe! Dzięki sparowaniu aplikacji mySugr z glukometrem Accu-Chek Instant Twoje wyniki pomiarów będą automatycznie przesyłane i zapisywane w Twoim telefonie. W aplikacji możesz także rejestrować wszystkie ważne dane dotyczące terapii, takie jak dawki insuliny, informacje o posiłkach, aktywności fizycznej, i wiele więcej. Wszystko dostępne po kilku kliknięciach na ekranie Twojego telefonu.

Połącz aplikację z narzędziami Google Fit lub Apple Health i sprawdzaj jak aktywność fizyczna wpływa na Twój poziom glikemii.

 

SZACOWANA HEMOGLOBINA GLIKOWANA

Kiedy mówimy, że chcemy ułatwić Ci kontrolowanie cukrzycy, to dokładnie to mamy na myśli! Dlatego wbudowaliśmy funkcję szacowanej wartości hemoglobiny glikowanej HbA1c bezpośrednio do aplikacji! Po zarejestrowaniu wystarczającej liczby pomiarów glikemii możesz wyświetlić swoją HbA1c* w dowolnym czasie, po prostu spoglądając na ekran w aplikacji. 

Nigdy więcej niemiłych niespodzianek!

Regularne dokonywanie pomiarów glikemii oznacza ciągłą aktualizacje szacowanej HbA1c*.

Twoje zdrowotne cele związane z cukrzycą zawsze w zasięgu wzroku.

*Szacowana wartość HbA1c oparta jest na przesłanych do aplikacji wynikach pomiarów i nie zastępuje rzeczywistych badań laboratoryjnych. Aby uzyskać szacowaną wartość hemoglobiny glikowanej Hb1Ac, musisz rejestrować lub przesyłać wyniki pomiarów glikemii 3 razy dziennie przez 7 dni

 

STATYSTYKI I RAPORTY

Dostęp i podgląd wszystkich danych dotyczących cukrzycy za pomocą kilku kliknięć w telefonie! Ekran główny w aplikacji mySugr pokazuje analizę wszystkich istotnych danych oraz trendów poziomu cukru we krwi. Wystarczy, że przesuniesz palcem w lewo, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących cukrzycy z ostatnich 7, 14, 30 lub 90 dni. Dzięki przejrzystym infografikom będziesz w stanie zidentyfikować obszary, które wymagają większej uwagi.

Dzięki funkcji Raporty w aplikacji mySugr możesz w łatwy sposób wygenerować raporty zawierające dane dotyczące terapii, w celu łatwiejszego ich analizowania lub bezpośredniego przesłania do lekarza. 

Raporty zawierają:

  • Szacowaną wartość HbA1c*
  • Średnie wartości glikemii z ostatniego tygodnia
  • Odchylenie standardowe dla tygodnia (o ile poziom glukozy wzrósł powyżej lub poniżej średniego stężenia — współczynnik wahań glikemii)
  • Czas aktywności fizycznej w tygodniu

* Należy pamiętać, że szacunkowa wartość HbA1c jest obliczana wyłącznie na podstawie ręcznie dodanych lub zaimportowanych wartości stężenia glukozy we krwi.

 

FUNKCJA KALKULATORA BOLUSA*

Kalkulator bolusa mySugr jest jak kieszonkowy matematyk. Wiemy, że obliczenia dawki insuliny mogą być trudne. Pozwól, aby aplikacja zrobiła to za Ciebie! Kalkulator bolusa mySugr pomaga obliczyć odpowiednią ilość insuliny korekcyjnej i do posiłkowej. Mniej czasu na matematykę, więcej na posiłek! Konfiguracja funkcji kalkulatora bolusa jest dostosowana do Twoich indywidualnych parametrów terapii. Koniec ze zgadywaniem dawki insuliny, jaką musisz podać!

Odpowiednie dawkowanie insuliny dzięki dokładnym obliczeniom, za każdym razem

Dostosuj Kalkulator bolusa mySugr i ustawienia terapii w dowolnym momencie w aplikacji w sekcji „Profil i ustawienia ' i 'Insulinoterapia'

* Kalkulator bolusa oblicza dawkę insuliny lub węglowodanów potrzebną do powrotu do środka zakresu docelowego. Opiera się to na Twoich indywidualnych ustawieniach i możesz wyrządzić sobie krzywdę nieprawidłowymi lub fałszywymi informacjami wprowadzonymi do kalkulatora bolusa. Przed rozpoczęciem korzystania z kalkulatora bolusa ustal swoje parametry z lekarzem. Kalkulator bolusa jest przeznaczony wyłącznie do własnego użytku, a jego konfiguracji nie powinien wykonywać nikt inny niż Ty. 

 

ZDJĘCIA POSIŁKÓW

Rejestrowanie zjedzonych posiłków jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki funkcji Zdjęcie posiłku w aplikacji mySugr możesz dokładniej opisać swoje wyniki pomiarów. Śledź, jak różne posiłki wpływają na Twój poziom glikemii. Dokonuj korekty konkretnych posiłków w oparciu o poprzedni poziom cukru we krwi. Zostań ekspertem liczenia wymienników węglowodanowych.

 

INTELIGENTNE WYSZUKIWANIE*

Dane są podstawą terapii cukrzycy. Ale przeszukiwanie dziesiątek wpisów w poszukiwaniu konkretnych informacji może przypominać szukanie igły w stogu siana. Inteligentne wyszukiwanie mySugr pozwala szybko przeszukiwać wszystkie dane przy użyciu szerokiej gamy filtrów. Wyszukiwanie zdarzeń z użyciem prawie 50 tagów z niestandardowych wpisów. Porównuj wpisy według lokalizacji, czasu, dowolnego tekstu i nie tylko. Wykrywaj powtarzające się zdarzeń lub trendy w celu lepszego dostosowania terapii.

*Dostępne z mySugr PRO w wybranych krajach

 

Nie czekaj. POBIERZ APLIKACJĘ mySugr JUŻ DZIŚ!