Accu-Chek zdobywca nagrody za najwyższą jakość glukometrów

Glukometry Accu-Chek wyróżnione nagrodą za najwyższą jakość

Marka Accu-Chek od wielu lat dba o potrzeby pacjentów z cukrzycą w Polsce, ale również na całym świecie. Przez tak długi czas obecności na rynku mieliśmy okazję zebrać ogrom doświadczeń. Na naszych oczach branża diabetologiczna ewoluowała, a tym samym komfort życia pacjentów z cukrzycą stale wzrasta. Cukrzyca nie jest chorobą, którą można kiedykolwiek wyleczyć całkowicie. Zdiagnozowani pacjenci najczęściej muszą wprowadzić duże zmiany do swojego trybu życia. Codzienna samokontrola glikemii i reagowanie na jej wahania to jedna z podstawowych czynności, jaką powinni wykonywać każdego dnia.

Accu-Chek od lat pomaga pacjentom

W tym miejscu z pomocą przychodzi nasza marka – Accu-Chek, która od dekady cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników. Naszym zadaniem jest zwiększenie komfortu pacjentów, poprzez maksymalne ułatwienie i wygodę dokonywania pomiarów glikemii. Glukometr to podstawowe urządzenie wspierające terapię pacjenta, jedno z najważniejszych urządzeń w domach wielu diabetyków. Odpowiedni jego dóbr jest kluczowy. Podstawowym kryterium powinna być jakość urządzenia, które będzie w stanie zapewnić precyzyjny pomiar. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom urządzeń najwyższej jakości oraz obsługa na najwyższym poziomie. Jako cel nadrzędny obraliśmy poprawę komfortu życia setek tysięcy osób z cukrzycą i konsekwentnie go realizujemy.

Komfort pacjentów priorytetem dla Roche

Wyróżnienie marki Accu-Chek nagrodą Konsumenckiego Lidera Jakości – Lidera Dekady 2011-2021 jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Stanowi to dowód, że nasza wieloletnia praca na rzecz pacjentów chorujących na cukrzycę została doceniona. Słowo jakość bardzo mocno wpisuje się w filozofię marki Accu-Chek i całej firmy Roche. Stale staramy się podnosić jakość oferowanych produktów i usług z myślą o wygodzie pacjentów.

Postęp w dziedzinie monitorowania glikemii

Obecne glukometry różnią się diametralnie od tych, używanych 5, 10, 15 lat temu. Silnym trendem jest miniaturyzacja,  mobilność, coraz większa dokładność pomiarów oraz połączenie bezprzewodowe. Marka Accu-Chek to nie tylko glukometry, ale również nakłuwacze, pompy insulinowe, oprogramowania do analizy danych oraz aplikacja dla pacjentów. Nakłuwacze marki Accu-Chek umożliwiają prawie bezbolesne nakłucie w celu pobrania próbki. Wyposażenie tych urzędzeń w opatentowaną technologię stabilizacji ostrza Clixmotion było przełomem. Nowoczesne rozwiązania są przyszłością leczenia cukrzycy. Aplikacja mySugr z portfolio naszej firmy to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla diabetyków na świecie. Została stworzona przez osoby z cukrzycą, dla osób z cukrzycą. Pacjenci mogą przechowywać wszystkie ważne dane dotyczące choroby w swoim smartfonie oraz odpowiednio je analizować. Połączenie aplikacji z jednym z naszych glukometrów Accu-Chek Instant zapewnia bezpłatny dostęp do wersji PRO aplikacji.

To wszystko dla zapewnienia najwyższej jakości terapii oraz komfortu życia pacjentów z cukrzycą.

Dziękujemy za zaufanie!

Marta Rosińska

General Manager Roche Diabetes Care Polska