Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Jak używać glukometru Accu-Chek Instant

Opis

W tym filmie dowiesz się jak prawidłowo dokonać pomiaru za pomocą glukometru Accu-Chek Instant.

Sprawdź jakie to proste!

POZOSTAŁE FILMY

Accu-Chek Instant

Opis produktu

Nowoczesny glukometr Accu-Chek Instant jest łatwym i szybkim urządzeniem do monitorowania poziomu glikemii, dostarczającym wynik w mniej niż 4 sekundy. Dokładność i wiarygodność wyników jest zgodna z normą EN ISO 15197:2015. Accu-Chek Instant posiada duży, podświetlany ekran i 9-stopniową skalę zakresu docelowego, co znacznie ułatwia odczytanie i interpretację wyniku. Przycisk wyrzutu testu paskowego oraz wyjątkowo szerokie pole testowe sprawiają, że pomiar jest prosty i higieniczny. Pamięć glukometru, która mieści aż 720 wyników i pozwala na przeglądanie średnich z 7, 14, 30 i 90 dni.

Przejdź na stronę www.ogarnijcukrzyce.pl i dowiedz się więcej.

Pobierz instrukcję obsługi

WYŚWIETLACZ

Duży, podświetlany LCD

WSKAŹNIK ZAKRESU DOCELOWEGO

9-stopniowa skala kolorystyczna

USUWANIE TESTU PASKOWEGO

Przycisk wyrzutu

PRZEGLĄD ŚREDNICH WYNIKÓW POMIARU

Z 7, 14, 30 i 90 dni

WYMIARY

77.1 x 48.6 x 15.3 mm (LWH)

BATERIE

2 baterie CR2032

NAKŁUWACZ

Accu-Chek Fastclix

Zalety i funkcjonalności
  • Wyjątkowo szerokie pole testowe - łatwa absorpcja nawet niewielkiej próbki krwi w dowolnym miejscu żółtego obszaru testu paskowego
  • Precyzja pomiaru zgodna z normami EN ISO 15197:2015/ ISO 15197:2013
  • Duży, poświetlany wyświetlacz LCD - łatwy do odczytania wynik nawet przy słabym oświetleniu 
  • Oznaczenie wyniku na 9-stopniowej skali zakresu docelowego
  • Wynik pomiaru w czasie poniżej 4 sekund
  • Łączność przez Bluetooth lub kabel USB
  • Średnie wartości pomiarów z ostatnich: 7, 14, 30 i 90 dni
  • Pojemność pamięci do 720 wyników i co najmniej 30 pomiarów kontrolnych
  • Przycisk wyrzutu testu paskowego zapewniający higieniczne usunięcie zużytego paska
  • Możliwość połączenia z aplikacją mySugr i dostęp do aplikacji w wersji PRO, aplikacją Sweet Pregna (od NFZ) oraz aplikacją Telemedico

 

mySugr to aplikacja mobilna ułatwiająca monitorowanie cukrzycy, łączy się z glukometrem Accu-Chek Instant za pomocą Bluetooth. Wyniki pomiarów glikemii przesyłane są do aplikacji automatycznie, możliwe jest odblokowanie wersji PRO za darmo. Dzięki aplikacji można zmienić zakres docelowy w glukometrze, dodawać rozbudowane wpisy dotyczące wykonywanych pomiarów, notować dodatkowe informacje w postaci tagów, tworzyć i przesyłać raporty prosto do lekarza, a także wiele więcej. 

 

Sweet Pregna od NFZ to mobilna aplikacja dla kobiet z cukrzycą ciążową. Aplikacja na podstawie wprowadzonych podstawowych danych podpowie jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, jak powinna wyglądać zbilansowana dieta, wskaże zalecane i niezalecane produkty, które pomogą uniknąć wahań cukru we krwi, a przede pomoże kontrolować glikemię. Używając glukometru Accu-Chek Instant, wyniki pomiarów są przesyłane do aplikacji automatycznie.

 

 

 

 

 

Telemedico to nowoczesna przychodnia lekarska konsultująca pacjentów przede wszystkim online, za pomocą wygodnej platformy telemedycznej. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z glukometrem Accu-Chek Instant, Telemedico zbiera informacje o każdym pomiarze zaraz po jego wykonaniu. Wyniki pomiarów są automatycznie przesyłane na indywidualne konto pacjenta i w czasie rzeczywistym udostępniane lekarzowi prowadzącemu. To rozwiązanie bardzo ułatwia dbanie o zdrowie – wystarczy kilka kliknięć, żeby zalogować się na konto i skonsultować ze swoim lekarzem. Telemedico działa 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koniec z kolejkami do przychodni i czekaniem na terminy!