WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wszystkie pola do uzupełnienia formularza są wymagane.

Elementy zestawu

Obrazek

Wybrane opcje zakupu

Pakiet startowy

4 miesiące

4.799,00 zł

Starter box PILOT ACCU-CHEK PERFORMA SOLO, 2X BAZA MIKROPOMPY ACCU-CHEK SOLO, URZĄDZENIE WPROWADZAJĄCE, BATERIA – AKUMULATOR DO PILOTA ACCU-CHEK PERFORMA SOLO, KABEL USB, NAKŁUWACZ ACCU-CHEK FASTCLIX, 2 X BĘBENEK Z LANCETAMI DO NAKŁUWACZA ACCU-CHEK FASTCLIX, ETUI NA POMPĘ ACCU-CHEK SOLO

4 op. Zbiorników na insulinę
(8 szt./op.),

4 op. Modułów infuzyjnych
(Uchwyt + kaniula, 13 szt.op)

Pakiet kontynuacyjny

4 miesiące

2.999,00 zł

4 op. Zbiorników na insulinę
(8 szt./op.),

4 op. Modułów infuzyjnych
(Uchwyt + kaniula, 13 szt.op)

1 x Baza mikropompy

8 miesięcy

5.999,00 zł

8 op. Zbiorników na insulinę
(8 szt./op.),

8 op. Modułów infuzyjnych
(Uchwyt + kaniula, 13 szt.op)

2 x Baza mikropompy

12 miesięcy

8.999,00 zł

12 op. Zbiorników na insulinę
(8 szt./op.),

12 op. Modułów infuzyjnych
(Uchwyt + kaniula, 13 szt.op)

3 x Baza mikropompy

  • Decyzję o rozpoczęciu terapii pompą insulinową należy podjąć po konsultacji z lekarzem.
    Na niniejszej stronie internetowej adresowanej do szerokiego grona odbiorców podano informacje o produktach. Informacje te mogą być niemożliwe do uzyskania w inny sposób; mogą też nie dotyczyć niektórych krajów. Zaznacza się, że firma Roche nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z informacji niezgodnych z procedurami i przepisami prawnymi oraz z zasadami rejestracji lub użytkowania obowiązującymi w kraju zamieszkania użytkownika danego produktu.

  • * Administratorem Państwa danych osobowych jest Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa. Dane Osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Szczegółowe zasady przetwarzania Danych Osobowych zostały przedstawione w Informacjach o prywatności i polityki dotycząca plików Cookie. W każdym momencie może odwołać Pan/Pani swoje zgody marketingowe, co nie będzie miało jednak wpływu na legalność przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.