Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o., informacji handlowych i marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. drogą:

Wyślij

* Pole obowiązkowe

** Dystrybutorem systemu ciągłego pomiaru glukozy (CGM) Eversense XL w Polsce jest Roche Diabetes Care Poland sp. z o.o. W skład systemu wchodzą nadajnik (transmitter), podskórny sensor oraz aplikacje Eversense CGM i Eversense Now. Sensor systemu ciągłego monitorowania glikemii Eversense XL działa do 180 dni. Mierzenie poziomu cukru w płynie śródtkankowym odbywa się co 5 minut.

*** Administratorem Państwa danych osobowych jest Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa. Dane Osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Szczegłowe zasady przetwarzania Danych Osobowych zostały przedstawione w Informacji o prywatności i polityce dotyczącej plików Cookie. W każdym momencie może odwołać Pan/Pani swoje zgody, co nie będzie miało jednak wpływu na legalność przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Wiadomości przesyłane za pomocą tego formularza są traktowane jako informacje poufne. Roche Diabetes Care Poland sp. z o.o. nie udostępnia tych informacji osobom trzecim.