Wypełnij formularz

Oddzwonimy i opowiemy Ci o możliwościach pompy insulinowej. Promocja trwa od 7.05 do 15.07.2018 r.*

Jak kupić?

Wypożyczenie pompy (najem) - przekazanie na 30 dni pompy insulinowej w celu testowania, za opłatą czynszową wynoszącą 67,65 zł brutto.

Wyślij formularz
Skontaktujemy
się w 24h
Prezentacja produktu
Opłata czynszowa
za wypożyczenie.
67,65 zł brutto/miesięcznie
Szkolenie z obsługi
pompy insulinowej
Przekazanie
pompy
Testowanie
30 dni
Decyzja

Zalety życia na pompie.

Poprawa wartości HbA1c1

Większa swoboda w dopasowaniu godzin i rodzaju spożywanych posiłków

Dawki insuliny dopasowane do rytmu dnia

Mniejsza ilość wkłuć, niż na terapii z wykorzystaniem pena

Poprawa jakości życia w opinii pacjentów

Mniejsze wahania glikemii

Glukometr z funkcją pilota – jedyny, który w pełni steruje wszystkimi funkcjami pompy bez konieczności wyciągania jej spod ubrań.

Stała opieka przedstawiciela 24h

Możliwość zakupu pompy na raty 0 %

4 lata serwisu gwarancyjnego1Zmodyfikowano na podstawie: Urlike Thrum, Bernhard Gehr „Osobiste Pompy Insulinowe i ciągłe monitorowania glikemii”, redaktorzy wydania polskiego: Bogna Wierusz-Wysocka i Andrzej Gawrecki. Termedia 2014r.

serwis gwarancyjny

Decyzję o rozpoczęciu terapii pompą insulinową należy podjąć po konsultacji z lekarzem.

* Promocja trwa od 7.05 do 15.07.2018 r. Szczegóły w Regulaminie

** Urządzenie przeznaczone do ciągłego podawania insuliny do tkanki podskórnej.

Na niniejszej stronie internetowej adresowanej do szerokiego grona odbiorców podano informacje o produktach. Informacje te mogą być niemożliwe do uzyskania w inny sposób; mogą też nie dotyczyć niektórych krajów. Zaznacza się, że firma Roche nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z informacji niezgodnych z procedurami i przepisami prawnymi oraz z zasadami rejestracji lub użytkowania obowiązującymi w kraju zamieszkania użytkownika danego produktu.

*** Administratorem Państwa danych osobowych jest Roche Diabetes Care Polska sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia informacji na temat promocji oraz ewentualnie w celach wskazanych w udzielonej zgodzie na przetwarzanie danych. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wypełnij formularz

Oddzwonimy i opowiemy Ci o możliwościach pompy insulinowej. Promocja trwa od 7.05 do 15.07.2018 r.*

1Informujemy, że powyższe zgody mogą być odwołane w dowolnym momencie. Może Pani/Pan skorzystać ze swoich praw kontaktując się z nami, w szczególności poprzez adres e-mail: accu-chek.polska@roche.com. Proszę zwrócić uwagę, że skorzystanie z prawa do wycofania zgody nie będzie miało wpływu na legalność działań Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o., które były prowadzone w oparciu o Pani/Pana zgodę, zanim została ona wycofana.