Wybierz rozwiązanie dostosowane
do twoich
potrzeb!**

Accu Chek Solo

Accu-Chek Solo

Accu Chek Combo

Accu-Chek Combo

 
WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

 

 

Wypelnienie formularza pozwoli nam na skontaktowanie sie z Tobą w celu przedstawienia oferty handlowej Roche Diabetes Care Polska dotyczącą pompy insulinowej Accu-Chek Solo.

Rozumiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Informujemy również, że rozmowy telefoniczne z naszymi konsultantami są nagrywane w celach związanych z rozpatrywaniem ewentualnych roszczeń lub reklamacji. Jeżeli nie zgadzasz się na nagrywanie rozmowy telefonicznej, wybierz inną formę kontaktu z nami.

* pole wymagane

 

 

 

 

 

 

** Decyzję o rozpoczęciu terapii pompą insulinową należy podjąć po konsultacji z lekarzem. Na niniejszej stronie internetowej adresowanej do szerokiego grona odbiorców podano informacje o produktach. Informacje te mogą być niemożliwe do uzyskania w inny sposób; mogą też nie dotyczyć niektórych krajów. Zaznacza się, że firma Roche nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z informacji niezgodnych z procedurami i przepisami prawnymi oraz z zasadami rejestracji lub użytkowania obowiązującymi w kraju zamieszkania użytkownika danego produktu.

*** Administratorem Państwa danych osobowych jest Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa. Dane Osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Szczegółowe zasady przetwarzania Danych Osobowych zostały przedstawione w Informacji o prywatności i polityce dotyczącej plików Cookie. W każdym momencie może odwołać Pan/Pani swoje zgody marketingowe, co nie będzie miało jednak wpływu na legalność przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.