Wybierz rozwiązanie dostosowane
do twoich
potrzeb!

Accu Chek Solo

Accu Chek Solo

Accu Chek Combo

Accu Chek Combo

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wszystkie pola do uzupełnienia formularza są wymagane.

Rozumiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

* pole obowiązkowe

1 Decyzję o rozpoczęciu terapii pompą insulinową należy podjąć po konsultacji z lekarzem. Na niniejszej stronie internetowej adresowanej do szerokiego grona odbiorców podano informacje o produktach. Informacje te mogą być niemożliwe do uzyskania w inny sposób; mogą też nie dotyczyć niektórych krajów. Zaznacza się, że firma Roche nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z informacji niezgodnych z procedurami i przepisami prawnymi oraz z zasadami rejestracji lub użytkowania obowiązującymi w kraju zamieszkania użytkownika danego produktu.

2 Administratorem Państwa danych osobowych jest Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa. Dane Osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Szczegółowe zasady przetwarzania Danych Osobowych zostały przedstawione w Informacji o prywatności i polityce dotyczącej plików Cookie. W każdym momencie może odwołać Pan/Pani swoje zgody marketingowe, co nie będzie miało jednak wpływu na legalność przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.